DZIEŃ 19 KTO JEST TWOIM AUTORYTETEM?

rada nadzorcza inga bielinskaAutorytet – wyświechtany frazes, czy ważne słowo? Wielu z moich klientów na pytanie o autorytet wzdryga się z niechęcią. Padają argumenty o dewaluacji, braku w 21 wieku, czy o bankructwie wartości.

Można postrzegać autorytety jako pomniki –  nieskazitelne, ogromne. Takim nie można dorównać. Zapraszam Ciebie do poszukania swojego autorytetu dzisiaj. A właściwie kliku autorytetów. Nie takich kolosalnych. Autorytetów użytecznych.

Zastanów się komu ze znanych ci ludzi udało osiągnąć, to co Ty zamierzasz. Stwórz sobie listę. Mogą to być osoby z przeszłości, fikcyjni bohaterowie, osoby z Twojego otoczenia. Jeśli masz możliwość znajdź zdjęcia tych osób i naklej na karcie.

Jakie cechy charakteru sprawiły, że zrealizowali marzenia? Jakie umiejętności? Jakie okazje im pomogły? Zapisz wokół swoich zdjęć.

Przyjrzyj się teraz swojej liście – to Twoja rada nadzorcza. Kiedy będziesz w impasie, poproś ją o pomoc.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Cele, Coaching, Planowanie, Postanowienia Noworoczne, Skrzynka z narzędziami, Transformacja, Zmiana i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s