SPOTKANIE ICF POLSKA W NADARZYNIE

W miniony weekend w Nadarzynie pod Warszawą spotkała się grupa pasjonatów – ludzi, którzy z własnej nieprzymuszonej woli postanowili popracować nad wizerunkiem i rozwojem ICF Polska , stowarzyszenia zrzeszającego polskich coachów.

Dookoła nostalgicznie roztaczała się Perła Leśna i lasy mieszane. I nawet komary uważały, że jesteśmy pozytywnie szaleni, więc cięły nas niemiłosiernie. Ale żarty na bok.

Dziękuję wszystkim uczestnikom z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Szczecina i Warszawy oraz Magdzie Mook, która pełni funkcję Executive Directora w ICF Global i opowiedziała nam o wspólnych planach organizacji. Oczywiście muszę osobno podziękować Beacie Rycembel i Joasi Zawadzie-Kubik za niesamowity team coaching, który skłonił nas do zadawania wnikliwszych pytań o przyszłość ICF Polska oraz wprowadzania budujących zmian.

Po takim spotkaniu jestem w pełni przekonana, że znalazłam się w doborowym towarzystwie osób z pasją, ciekawych indywidualności, pragnących zmieniać siebie i innych na lepsze.

Zatem, coachowie do dzieła!

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii coach, Coaching, Warsztaty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s