ZAPROSZENIE W IMIENIU ICF POZNAŃ

Witajcie coachowie i sympatycy ICF!

Oddział w Poznaniu zaprasza na Learning Forum:

„Metafory w coachingu – obudź w sobie artystę”.

Warsztaty prowadzi Wojtek Paździor 21. czerwca w godzinach 17.00 – 21.00 w WSHiD, ul. Kutrzeby 10 w Poznaniu.

W trakcie warsztatów Wojtek omówi zagadnienie metafory od strony teoretycznej i praktycznej. Będziecie mogli, miedzy innymi, poznać ich typy oraz zastosowanie w coachingu. Co więcej, nauczycie się konstruować metafory językowe i wykorzystywać je w pracy coacha. Uczestnicy otrzymają certyfikat z przyznanymi 3 punktami CCE, które można wykorzystać do akredytacji.

Ćwiczone będą umiejętności:aktywnego słuchania (wyszukiwanie sedna, słuchanie bez oceniania, wyłączenie przewidywania) oraz budowania świadomości (pokazywanie sytuacji klienta z innej perspektywy, pomoc w dostrzeżeniu wspierających i ograniczających przekonań, pomoc w patrzeniu z dystansu).

Prowadzący:

Wojciech Paździor – wierzy, że w życiu można realizować swoje marzenia i czerpać satysfakcję z pracy. Career coach z akredytacją ACC, trener umiejętności miękkich, konsultant HR. Rozwija liderów, coachów oraz trenerów, prowadzi zajęcia w ramach programów MBA i studiów podyplomowych na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu i Opolu, Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Poznaniu, AfT Leadership Coaching School. Wspiera znane polskie i międzynarodowe firmy. Występuje jako mówca na konferencjach dotyczących rozwoju osobistego i zarządzania ludźmi. Autor warsztatu dla trenerów i coachów „Metafory w uczeniu – obudź w sobie artystę”.

Przypominamy, że biletem wstępu dla osób niebędących członkami ICF jest wpłata 150 zł na konto ICF Polska: Polskie Stowarzyszenie Trenerów Rozwoju Osobistego, Oddział ICF Bank Pekao S.A. IV O. w Warszawie Nr konta: 54 1240 1053 1111 0010 0863 5274 z dopiskiem Learning Forum Poznań Proszę o potwierdzenie obecności do dnia 18. czerwca w celu rezerwacji odpowiedniej wielkości sali.

Zgłoszenia na maila: poznan@icf.org.pl

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s