99 SŁÓW

Gdyby oddechu starczyło Ci jedynie na powiedzenie 99 słów, co byś powiedziała? Zapytała siebie Liz Gray, kiedy z powodu urazu kręgosłupa szyjnego nie mogła pozwolić sobie na więcej niż kilkuminutowa wypowiedź.

Do projektu 99words zaprosiła znanych artystów, pisarzy i polityków. Pierwszy został poproszony Nelson Mandela w 2004. Teraz idea doczekała się publikacji książkowej, a na stronie internetowej można spisać swoje własne wypowiedzi – oczywiście w 99 słowach.

Od zawsze byłam fanem kreatywności w jasnych ograniczeniach, zatem to zadanie wydaje mi się wysoce inspirujące.

Szczególnie w dni takie, jak ten.  Co można powiedzieć sobie, bliskim, przyjaciołom w Wielkanoc upamiętniającą śmierć i odrodzenie? Spróbuj, zamiast standardowych Wesołych Świąt.

Zadanie 99 słów jest też bardzo nośne w procesie coachingowym i z łatwością można je zaadoptować jako ćwiczenie kreatywne. Opisz swój cel w 99 słowach. Masz jedynie 99 słów na napisanie misji swojej firmy – co jest teraz ważne, co musi się w niej znaleźć?

Inspiracją do tego wpisu była notatka na http://www.supercoach.com
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Coaching, Journaling/Pisanie Dzienników, Kreatywność, Storytelling, sztuka, Twórcze Pisanie i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s